Permanentní makeup

VITA LIBERATA samoopalovací nástřik

vita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Je  profesionální  službou  nabízenou  ve  vybraných  a  vyškolených  salonech.VITA LIBERATA vyniká vedle ostatních amoopalovacích produktů perfetkním výsledkem na každém typu pleti (díky kvalitnímu přírodnímu složení) a rychlou,OKAMŽITĚ schnoucí aplikací VITA LIBERATA nástřiku.BUĎTE KRÁSNĚ ZDRAVĚ OPÁLENÁ ZA 10 MINUT!!

Vita Liberata nabízí pro všechny typy pleti a na každou příležitost dva základní typy samoopalovacího nástřiku: okamžitě bronzující a transparentní s postupným snědnutím, a to v odstínech Hawai – jemný, Ecuador – střední a Brazil – tmavý. Naše samoopalovací produkty jsou netoxické, 80% organické, bez zápachu, parabenů, alkoholu a parfemace. Vše je dermatologicky testováno. Díky přírodnímu složení a obsaženým pečujícím látkám naše samoopalovací přípravky obsadili první místo na trhu.

VITA LIBERATA nástřik je:

  • s organickou samoopalovací složkou
  • bez parabenů, alkoholů
  • okamžitě schnoucí
  • hydratační (pokožka je viditělně opečovaná, jako při použití krému)
  • bezzápachový
  • vždy aplikovaný vyškoleným VITA LIBERATA odborníkem

Akční cena :  celé tělo 430 kč

Poprvé byla tato látka identifikována omylem ve 20.letech minulého století. Trvalo ale až do roku 1950 než americká vědkyně Eva Wittgenstein začala s DHA cíleně experimentovat a dospěla k závěru, že zabarvení, ke kterému dochází při kontaktu DHA s pokožkou, probíhá pouze v nejvrchnější části pokožky, stratum corneum. DHA reaguje s proteiny odumřelých buněk, díky čemuž dochází k jejich zabarvení. Jednotlivé aminoacidy v proteinu reagují s DHA odlišně a tak produkují různé barevné tóny od žluté po hnědou. Tyto pigmenty se nazývají melanoidy. Svými zabarvovacími vlastnostmi jsou melanoidy podobné melaninu, přírodní zabarvující se látce v hlubších vrstvách naší pokožky. Na rozdíl od melaninu ale melanoidy neposkytují při zabarvení ochranu před sluncem.

Vzhledem k tomu, že k zabarvení dochází jen v nejsvrchnější vrstvě pokožky, je proces zabarvení zcela bezpečný. Dalším důsledkem je, že doba trvání efektu je dočasná, 5 – 10 dní, dokud se odumřelé buňky zcela neobnoví novými.

VITA LIBERATA vyvinula okamžitě schnoucí, nepáchnoucí a pečující samoopalovací produkt, který je šetrný k pokožce a zaručí krásně přirozeně snědou kůži při každé aplikaci. Gratulujeme, vybrali jste si nejlepší samoopalovací produkt na trhu! Vy i Vaši zákazníci budete nadšení!

NIKDY NEPOUŽÍVEJTE SOLÁRIUM! CO VŠE VÁM HROZÍ?

Touha po opálené pleti pro kosmetické nebo čistě módní účely vedla ke zvýšené popularitě a zavádění solárií. Užívání solárií k dosažení snědé pleti je stále populární, obzvláště u mladých žen. Jako odborníci na zdravou snědou pleť vás seznámíme s riziky, které užívání solaria může přinést:

  • UVB záření přispívá k tvorbě rakoviny, zejména rakoviny kůže. Stále více výzkumů poukazuje také na nebezpečné UVA záření, které může způsobit nejagresivnější formu rakoviny, tělem se rychle šířící tzv. maligní melanom.
  • Dalším škodlivým efektem solárií může být poškození očí, které jsou extrémně citlivé na UV paprsky. Permanentní poškození zraku může být způsobeno popálením rohovky a pravidelné chození do solária může způsobit až šedý zákal nebo podobné komplikace, které mohou vést až ke ztrátě zraku.
  • Vystavování se UV záření způsobuje předčasné stárnutí pleti a poškození kožních buněk. V krátkém horizontu solárium způsobí, že pleť je sušší, popřípadě svědivá a někdy spálená, pokud dojde k extrémnímu vystavení paprsků v soláriu. V delším časovém horizontu užívání solárií může pleť začít ztrácet pružnost, začnou se prohlubovat i tvořit nové vrásky, obzvláště u citlivějších typů pokožky.
  • Zároveň se obecně nedoporučuje používání solárií do věku 16ti let.

samoopalovaci

TOPlist

Kateřina Štáchová

Studio Viviene

Call Now Button