Permanentní makeup

PlasM Lifting

Pero vytváří na své hrotu tzv plasma záblesk. Tento záblesk zapůsobí na horní vrstvu pokožky a povrchově odpaří mikromilimetrový bod. V jeho bezprostřední blízkosti dojde k povrchovému smrštění kůže.  Podle  rozmístění bodů pak dochází k redukci požadované oblasti kůže.

Jak se provádí aplikace
Aplikace začíná nanesením znecitlivujícího krému. Následně pak perem vytvářejí do specifického části jednotlivé body, které vyvolají smrštění a vyhlazení.

Postup
Během aplikace se vytvářejí na povrchu kůže malé suché skvrnky, které během 5 – 7 dnů odpadnou. Mírné začervenání pak obvykle může trvat 2 – 3 týdny. Není očekáváno žádné krvácení. Při tomto liftingu může být 1 – 3 dny otok s různými příznaky.

Počet aplikací
Pro dosažení optimálního výsledku je obvykle nutné několik aplikací. Čím je aplikace jemnější tím více je potřeba opakování. Počet aplikací také záleží na stavu pokožky a na věku klienta. Za běžných okolností jsou 1 – 2 aplikace dostačující  s minimálním odstupem 8 týdnů.

Jaká je vhodná příprava k aplikaci ?
Před aplikací informujte svoji kosmetičku pokud užíváte léky (antibiotika, inhibitory koagulace – ředění krve , isotretinoin – léčba akné atd.) a zda jste v nedávné době prodělali chirurgický zákrok nebo jiné estetické zákroky. Podrobně bude projednáno při Vašem souhlasu s aplikací. Jinak nemusíte před aplikací dělat nic speciálního. Výhodou je zdravý životní styl který přirozeně podporuje celý proces hojení.

Čemu věnovat pozornost
Ihned po aplikaci , v závislosti na terapii se objeví malé stroupky, obvykle bez krvácení, na které se aplikuje speciální krém.

 

 

 

TOPlist

Kateřina Štáchová

Studio Viviene

Call Now Button