Permanentní makeup

Manikúra CND-Shellac

Vyzkoušejte novinku roku 2011 od firmy CND, která způsobila revoluci v lakování nehtů a ostatní laky odsunula na druhou kolej!

 

◉ unikátní UV3 technologi
◉ dlouhodobá životnost
◉ odolný proti oděru (až 3 týdny)
◉ okamžitě suchý
◉ snadná a rychlá aplikace
◉ brilantní lesk
◉ hloubka barev
◉ dokonalý přirozený vzhled

 

Unikátní technologie CND Shellac™ systému v sobě kombinuje lehkost laku s nedostižným leskem a dlouhotrvajícím nošením po několik týdnů. Pojďme se nyní podívat jak a proč Shellac spatřil světlo světa a proč je na trhu čím dál oblíbenější. U zrodu Shellacu stál rozsáhlý průzkum mezi zákazníky, z něhož vyplynula potřeba snadné aplikace, dlouhodobého nošení bez poškození a v neposlední řadě snadného odstranění, to vše bez poškození nehtu. Zdánlivě protichůdné požadavky, nicméně po náročném vývoji se inženýrům z výzkumného centra CND podařilo takový produkt vytvořit.

 

Odstraňování
Když nám Shellac odroste a je čas ho odstranit, ocení každá z nás, jak snadno a rychle to jde. A jak už to bývá, za každou jednoduchou věcí je spousta složitého výzkumu a chytrých nápadů. V každé barevné vrstvě Shellacu i Top Coatu se během vytvrzování vytvoří spousta mikroskopických, okem ani hmatem nepostřehnutelných kanálků, které vedou až k podkladové vrstvě. Když tedy prst zabalíme do odstraňovacího polštářku, pronikne těmito kanálky aceton až k rozpustné vrstvě a celou odolnou vrstvu Shellacu rychle „rozbourá“. Žádné pilování, rovnou můžeme nanést nový Shellac nebo přetřít olejíčkem a odejít ze salonu s čistými přírodními nehty. Málokdo by řekl, že na nich ještě před deseti minutami byla nejodolnější „barva“ na trhu.

TOPlist

Kateřina Štáchová

Studio Viviene

Call Now Button