Permanentní makeup

Lepidlo na řasy PRO MEDICAL GRADE

Lepidlo na řasy pro extra-citlivé nebo alergické klientky. Pro aplikaci u klientek, kde se vyskytla alergická reakce na rychleschnoucí lepidla, vyčkejte minimálně 2 měsíce od reakce – pro řádné zklidnění očí.

◉ lepidlo na řasy Medical Grade nezpůsobuje absolutně žádné podráždění
◉ lepidlo bez zápachu, černé
◉ vysoce kvalitní lepidlo na řasy, které je silné a nabízí velkou pružnost
◉ doba zasychání lepidla: 5-10 sekund
◉ držící síla (bonding power): až 4 týdny (při řádné aplikaci a správné péči klientky)

Luxus a příjemná lehkost s přírodními řasami!

Permanentní prodlužování řas u nás není již žádnou novinkou, ovšem donedávna byly k prodloužení používány pouze syntetické řasy. Nyní k nám přichází trend celebrit jako jsou Jennifer Lopez, Kim Kardashian nebo Heidi Klum – trend přírodních řas. Velmi jemné 100% přírodní řasy ze srsti norka sibiřského jsou jedinečným materiálem. Jsou charakteristické svou neskutečnou lehkostí a jsou dokonalou imitací lidských přírodních řas. Tyto přírodní řasy jsou ručně vyráběné ze 100% čisté norkové srsti. Jsou neuvěřitelně jemné, ultra lehké pro naprosto přirozený vzhled. Velkou výhodou je podobnost vláken s přírodní řasami pro dokonalý finální efekt a dále také delší trvanlivost řas. Jsou tedy ideální volbou pro klientky, které touží po krásně dlouhých a hustých řasách a zároveň po naprosto přirozeném vzhledu. CRUELTY FREE! Ani milovníci zvířat se nemusí přírodních norkových řas vzdávat. Řasy jsou získávány z živých zvířat ručním vyčesáváním srsti, která je poté dále zpracovávána. PŘÍRODNÍ VS. SYNTETICKÉ ŘASY Jak se přírodní norkové řasy liší od norkových nebo hedvábných syntetických? Jsou podstatně jemnější a lehčí, stejně jako lidské řasy, jsou tedy jejich dokonalou kopií. Každá norková řasa je trochu jiná, některé jsou lehce tenčí, jiné silnější, mají jiný povrch, stejně jako je tomu u lidských řas. Jejich přirozená síla se pohybuje mezi 0,1 – 0,15 mm. Syntetické řasy jsou naopak všechny naprosto stejné – délkou, sílou i zakřivením. 100 % přírodní norkové řasy poznáte jednak dotekem, jsou neskutečně jemné, také narozdíl od syntetických nejsou strojově přesné ale tvoří přirozenou linii. (viz foto níže, pozor na záměnu se syntetickými norkovými nebo hedvábnými řasami) Vzhledem k přírodní povaze materiálu a na rozdíl od syntetických je u možné norkových řas korigovat zakřivení, samy si tak můžete vytvořit libovolné natočení.

Prodlužování řas Jane Beauty

Prodlužování řas Jane Beauty Prodlužování řas nabízí úžasnou cestu k delším, silnějším a plnějším řasám, které vydrží až pět týdnů! Vysoce kvalitní řasy firmy Jane Beauty úplně změní Váš vzhled. Tyto řasy jsou silné, krásně natočené a naprosto bezpečné k pokožce, očím a kontaktní čočkám. Stejně jako přirozené řasy jsou odolné vůči vodě, teplu, bazénovému chlóru a pocení. Tak se přidejte k nám s tímto vzrušujícím produktem kosmetického průmyslu.

Semipermanentní prodlužování řas, Prodlužování a zahušťování řas

Prodlužování řas začalo v devadesátých letech na dálném Východu, nikoli v USA, či jiných zemí, jak se mnoho lidí domnívá.
Prodlužování řas Jane Beauty

Prodlužování řas lepením řasa na řasu

Srovnávat lepení tzv. “trsečků” řas či falešných (umělých) řas vcelku a prodlužování řas metodou řasa na řasu nelze. Jedná se o zcela jiný způsob aplikace i celkový vzhled prodloužených řas. Zatímco “trsečky” řas působí velmi nepřirozeným, umělým dojmem a při vypadnutí jednoho se celý efekt ztrácí, při prodlužování řas je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní. Tím se stane prodloužením řasy, které nejen vypadá naprosto přirozeně a přirozeně se i chová. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chloru. Syntetické řasy JB Cosmetics jsou přímo určené pro prodlužování řas. Vlákna těchto řas jsou vyleštěná speciální metodou, která vylepšuje spojení syntetické řasy a řasy vlastní. Vlákna řas JB Cosmetics jsou v současnosti vylepšené o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní řasou a řasou syntetickou. Speciální adhezivum JB Cosmetics se vsakuje do mikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí.

Při správné přípravě, aplikaci a dodatečné péči klientky se dosáhne toho, že prodloužení řas zůstává až do doby, kdy vlastní řasa přirozeně vypadne.

 

TOPlist

Kateřina Štáchová

Studio Viviene

 
Facebook